Міський голова Кіровограда не радить студентам мітингувать

Міський голова Кіровограда Олександр Саінсус вважає, що студенти і школярі не повинні брати участі в Євромайдані.

Про це він сказав кореспонденту Першої електронної після закінчення засідання позачергової сесії Кіровоградської міської ради.

«У молоді ще не сформовані погляди і переконання, їх легко затягти на той чи інший бік. Тому краще, якщо вони будуть зайняті навчанням, а не участю у всіляких акціях», — сказав він.

При цьому він зауважив, що кіровоградський майдан місту не заважає. Принаймні, він не стане перешкодою для встановлення на площі Кірова новорічної ялинки.

Джерело: 
Рідний Кіровоград