Понад 300 тисяч гривень для військових: підсумки відзначення Дня міста в Олександрії

Під час благодійних заходів і зборів, що відбувалися в межах відзначення Дня міста, олександрійці зібрали понад 300 тисяч гривень на підтримку українських військових. 

Про це 4 червня під час засідання виконавчого комітету повідомив міський голова Сергій Кузьменко, йдеться на сайті Олександрійської міської ради, пише МК.

«Дякую олександрійцям, нашим школам і дитячим садкам, спортивній спільноті, меценатам, волонтерам та всім, хто долучився до організації й проведення святкових заході», – сказав очільник громади.

Зібрані кошти передадуть до Координаційного центру, який спрямує допомогу військовим.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0