На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Понад 300 тисяч гривень для військових: підсумки відзначення Дня міста в Олександрії
| 05/06/26 09:06 Суспільство, Допомога |
Під час благодійних заходів і зборів, що відбувалися в межах відзначення Дня міста, олександрійці зібрали понад 300 тисяч гривень на підтримку українських військових.
Про це 4 червня під час засідання виконавчого комітету повідомив міський голова Сергій Кузьменко, йдеться на сайті Олександрійської міської ради, пише МК.
«Дякую олександрійцям, нашим школам і дитячим садкам, спортивній спільноті, меценатам, волонтерам та всім, хто долучився до організації й проведення святкових заході», – сказав очільник громади.
Зібрані кошти передадуть до Координаційного центру, який спрямує допомогу військовим.










