В Олександрiї вручили вiдзнаки-звання «Почесний громадянин мiста»

01/06/26 03:06 Суспільство

У День мiста вiдзначили нових Почесних громадян мiста Олександрiї.

Про це повiдомляє мiська рада, передає МК.

Найвищу мiську звання-вiдзнаку отримали:

Валерiй Корецький – полковник, Герой України, командир 5-го окремого загону спецiального призначення «ОМЕГА» Нацiональної гвардiї України;

Олександр Охапкiн – Заслужений художник України, викладач Олександрiйської дитячої художньої школи.

Це люди, якi у рiзних сферах прославляють Олександрiю, примножують її авторитет та є прикладом служiння своїй справi й Українi.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0