Майже 300 рятувальників залучили до ліквідації наслідків негоди на Кіровоградщині

29/05/26 03:05 Суспільство

На Кіровоградщині завершили ліквідацію наслідків негоди. До цього залучили 296 бійців та 69 одиниць техніки.

Про це повідомили у ДСНС в області, пише МК.

Рятувальники прибирали повалені дерева впродовж учорашнього дня та до пізньої ночі.

Загалом надзвичайники здійснили 68 виїздів, 59 з них у Кропивницькому. Вони розпилювали та прибирали дерева, а також демонтували аварійні конструкції.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0