Понад 4 млн грн спрямували на протипожежний захист шкіл в Олександрійській громаді

Школи Олександрійської громади отримають понад 4 млн грн держкоштів на протипожежний захист шкіл. 

Про це повідомляє Кіровоградська ОВА, пише МК.

Робоча група ОВА затвердила сьомий розподіл коштів державної субвенції на 4,1 млн грн. Їх витратять на реалізацію п'яти проєктів у Олександрійській міській громаді. 

Зокрема, встановлять системи протипожежного захисту, оброблять дерев'яні конструкції вогнезахисними матеріалами, придбають засоби першої необхідності для гасіння пожеж і забезпечать їхнє обслуговування. 

Серед закладів освіти, які отримають фінансування, – Гімназія № 6, Ліцей імені Шевченка, Ліцей № 12, Гімназія «Сузір'я – 19» та Ліцей інформаційних технологій.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0