Митники передали музею в Кропивницькому золоту монету ХІХ століття

Харківська митниця передала Музею мистецтв у Кропивницькому золоту монету ХІХ ст., яку конфіскували під час спроби незаконного вивезення з України.

Про це повідомила Харківська митниця, пише МК.

Монети, одну з яких передали Музею мистецтв, митники вилучили у справі про порушення митних правил наприкінці 2019 року. Зокрема, вони були сховані серед особистих речей пасажира поїзда, що прямував до Росії. Після державної експертизи відбулася процедура розподілу культурних цінностей між музеями України, але цей процес зупинив локдаун, війна та активні бойові дії, які тривали на Харківщині.

Золота монета потрапить до експозиції Кабінету медалей та монет Музею мистецтв.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0