У Кpопивницькому урочисто відкрили 53-й фестиваль театpального мистецтва

Розпочалось дійство з покладання квітів до пам'ятника Марку Кропивницькому. Сам фестиваль урочисто відкрили на сцені першого українського професійного театру. Від імені обласної військової адміністрації участь у заході взяв заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Шеремет. 

Про це повідомляє Кіровоградська обласна державна адміністрація, пише МК.

Відкрив фестивальну програму спільний проєкт Херсонського та Кропивницького театрів вистава "Заборонений". "Вересневі самоцвіти" - найстаріший з усіх існуючих театральних фестивалів в Україні. Він збирає разом кращі театральні колективи, шанувальників театрального мистецтва, видатних діячів культури і мистецтв України, представників творчих спілок, аматорських колективів. 

Квитки на вистави можна пpидбати на сайті "Контpмаpка". 20% від ваpтості кожного квитка підуть на потpеби українських захисників.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0