На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Кіровоградський «Беркут» повернувся зі столиці
| 24/02/14 03:02 Суспільство |
Працівники спецпідрозділу «Беркут» протягом двох місяців відрядження здійснювали охорону громадського порядку у місті Києві. Відповідно до загального плану дислокації, кіровоградський загін постійно ніс службу з охорони правопорядку біля громадської приймальні Генеральної прокуратури по вулиці Різницькій, що в одному з мікрорайонів столиці. Поряд з будівлею, на щастя, ніяких збройних сутичок між мирними жителями та працівниками силових відомств не відбувалось.

А відтак, жоден працівник міліції не був вбитий чи травмований.
Наразі правоохоронці повертаються до виконання своїх обов’язків на Кіровоградщині. Патрулювання вулиць та скверів, профілактика будь-яких правопорушень, недопущення вуличних злочинів – важлива робота, яка нині здійснюватиметься працівниками міліції та громадськістю спільно, – задля спокою та безпеки свого народу.










