На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Чоловік, який стріляв у пасажирський автобус у Кропивницькому, визнав у суді свою вину
| 04/01/19 05:01 Суспільство, Події |
Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення.
Чоловік, який стріляв у пасажирський автобус у Кропивницькому із "пневмата", під час судового засідання визнав свою вину. Він повідомив, що має намір відшкодувати збитки комунальному підприємству "Електротранс", якому належить автобус.

"Я ще раз хочу вам сказати, що я щиро вибачаюсь, що так сталося все. Прошу вас піти мені на зустріч і дати змогу виправити цю помилку та відшкодувати збитки, що я завдав", - зазначив підозрюваний Юрій Біляновський.
Як зазначив адвокат підозрюваного Сергій Шведов, Біляновському призначили домашній арешт з 20:00 до 7:00. У цей час йому заборонено полишати місце постійного проживання.
Прокурор Кропивницької місцевої прокуратури Андрій Деревянко повідомив, що на даний час розслідування ще триває, оскільки правопорушення було вчинене нещодавно, 1 січня.
"Кінцевий висновок щодо обставин справи буде здійснено в обвинувальному акті, який буде направлено до суду після вчинення всіх необхідних слідчо-розшукових дій. Тобто після допиту свідку, проведення експертних досліджень та іншого. На даний час повністю провина визнається. І, як повідомив підозрюваний і судовому засіданні, він буде намагатися відшкодувати завдану шкоду", - прокоментував Деревянко.
Нагадаємо, що вранці 1 січня на перехресті вулиць міста невідомий здійснив постріл з пістолета у бік рейсового автобуса, внаслідок чого розбив вікно у дверях та втік. За десять хвилин поліцейські помітили чоловіка, схожого за описом на хулігана, під час поверхневої перевірки у якого виявили пневматичний пістолет. Особу порушника встановили, ним виявився 38-річний житель Кропивницького.










