Кількадесят кіровоградців госпіталізували з гострими респіраторними захворюваннями

32 жителя обласного центру госпіталізували через гострі респіраторні захворювання. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в обласному лабораторному центрі.

Так, протягом минулого тижня за допомогою до медиків звернулося 1375 хворих з ГРВІ, з них 78% - дітей. 

Грип не зареєстрований. Наразі захворюваність залишається на 45,1% нижчою рівня епідемічного порогу.

Джерело: 
Мій Кіровоград