На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
У Кропивницькій дитячій міській лікарні мерзнуть маленькі пацієнти
| 14/11/18 10:11 Суспільство, Здоров’я |
Про це розповіла мама двох дітей Вікторія Руденко, передає Depo.Кропивницький з посиланням на обласну філію Суспільного ТБ.
У лікарні перебуває 90 дітей. Жінка з двома дітьми, яким діагностували пневмонію, розповідає, що мерзнути їм не можна. "Вкриваємось, одягаємось. Ідемо на інгаляцію - там холодно в кабінеті. Ідемо на рентген, там дуже холодно. Вночі було зовсім холодно", - каже Вікторія Руденко.

"Там, де не вистачає у нас тепла, ми додатково включаємо обігрівачі", - зазначає головний лікар Оксана Клюєнко. Теплопостачанням лікарню забезпечує "Кіровоградтепло".
Такий температурний режим не відповідає нормам перебування дітей у лікарні, зазначає начальник відділу Держпродспоживслужби в області Крістіна Волошинова. "У таких приміщеннях має бути хоча б 20-22 градуси тепла. У залежності від процедур - треба на них роздягатись чи ні", - розповідає вона.










