На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Жителька Суботцiв у тяжкому станi потрапила до лiкарнi через гриби
| 11/10/18 10:10 Суспільство, Здоров’я |
Жителька с. Суботцi Знамянського району опинилася на лiкарняному лiжку пiсля ласування дикорослими грибами.
Про це повiдомляє обласний лабораторний центр, iнформує Златопiль.

У середу, 10 жовтня, до ДУ „Кiровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України” надiйшло повiдомлення про реєстрацiю нового випадку отруєння дикорослими грибами.
На лiкарняному лiжку пiсля ласування дикорослими грибами опинилася 53-рiчна жителька с. Суботцi Знамянського району.
Жiнку в тяжкому станi госпiталiзували до закладу охорони здоров’я у вiддiлення iнтенсивної терапiї для надання медичної допомоги. Наразi стан жiнки середньо важкий.










