На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Губернатор Ніколаєнко підписав меморандум з тими, хто розганяв Євромайдан
| 19/12/13 03:12 Суспільство |
Напередодні Дня української міліції голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко взяв участь в урочистих заходах, що сьогодні відбулися в обласному управлінні УМВС України в області.
"Голова ОДА пообіцяв створення пристойних побутових умов для правоохоронців та їх сімей, забезпечення працівників міліції засобами зв’язку, службовими приміщеннями та транспортом, з тим, щоб вони мали можливість безперешкодно виконувати свої службові обов’язки та оперативно реагувати на будь-які прояви",- йдеться у повідомлені на офіційному сайті Кіровоградської ОДА.
Кіровоградщина стала першим регіоном в Україні, де підписано Меморандум про взаємодію між обласною владою та УМВС України в області після кривавого побоїща на Майдані Незалежності.










