Губернатор Ніколаєнко підписав меморандум з тими, хто розганяв Євромайдан

19/12/13 03:12 Суспільство

Напередодні Дня української міліції голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко взяв участь в урочистих заходах, що сьогодні відбулися в обласному управлінні УМВС України в області.

"Голова ОДА пообіцяв створення пристойних побутових умов для правоохоронців та їх сімей, забезпечення працівників міліції засобами зв’язку, службовими приміщеннями та транспортом, з тим, щоб вони мали можливість безперешкодно виконувати свої службові обов’язки та оперативно реагувати на будь-які прояви",- йдеться у повідомлені на офіційному сайті Кіровоградської ОДА.

Кіровоградщина стала першим регіоном в Україні, де підписано Меморандум про взаємодію між обласною владою та УМВС України в області після кривавого побоїща на Майдані Незалежності. 

Джерело: 
Рідний Кіровоград