Лютневе віче без "тітушок"

На площі Кірова відбулось традиційне недільне Віче. Перед громадянами виступали громадські активісти, лідери об'єднань та опозиційних політичних сил. Захід пройшов мирно і спокійно. Приміщення ОДА огороняло кілька міліціонерів і кудитсь зникли "тітушки". Напевно, справді, передислокувалися до Вінниці, які планували

 

 

 

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград