На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Кропивничанин став переможцем Відкритого Кубку Польщі з кікбоксингу WAKO
| 16/06/26 03:06 СПОРТ |
Вихованець КДЮСШ №4 Станіслав Голуб став переможцем Відкритого Кубку Польщі з кікбоксингу WAKO.
Про це повідомили у міськраді, пише МК.
Змагання відбулися з 12 по 14 червня в місті Кельце та зібрав 833 учасники з різних країн.
Гідно представив Україну та рідне місто вихованець Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №4 Станіслав Голуб. У напруженій боротьбі спортсмен виборов перше місце у розділі лоу-кік серед старших юніорів у ваговій категорії до 54 кг.
Підготував чемпіона тренер-викладач Ігор Бондар.












