Кропивничанин став переможцем Відкритого Кубку Польщі з кікбоксингу WAKO

16/06/26 03:06 СПОРТ

Вихованець КДЮСШ №4 Станіслав Голуб став переможцем Відкритого Кубку Польщі з кікбоксингу WAKO.

Про це повідомили у міськраді, пише МК. 

Змагання відбулися з 12 по 14 червня в місті Кельце та зібрав 833 учасники з різних країн.

Гідно представив Україну та рідне місто вихованець Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №4 Станіслав Голуб. У напруженій боротьбі спортсмен виборов перше місце у розділі лоу-кік серед старших юніорів у ваговій категорії до 54 кг.

Підготував чемпіона тренер-викладач Ігор Бондар.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0