Кіровоградщина отримає ще один томограф

10/06/26 02:06 Здоров’я

На базі Обласного клінічного онкологічного центру встановлять новий МРТ-апарат.

Про це повідомляє Кіровоградська ОВА, пише МК.

На Кіровоградщині встановлять новий МРТ-апарат на базі Обласного клінічного онкологічного центру. Введення в експлуатацію сучасної системи МРТ дозволить мешканцям Кіровоградщини безкоштовно отримувати високоточну діагностику за програмою державних гарантій. Купівля - коштом державного буджету.

Наразі в області вже функціонують 9 комп'ютерних томографів (КТ) та два апарати МРТ.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0