Учень кропивницького ліцею здобув "золото" міжнародного турніру

08/06/26 03:06 СПОРТ

Представник Кіровоградщини Максим Кулик вдруге став чемпіоном Європи з тхеквондо. Спортсмен виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи, який відбувся 6–7 червня у Молдові.

Про це повідомили у ліцеї "Сокіл", пише МК.

За інформацією кадетського підрозділу ліцею «Сокіл», у змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів із різних країн світу, серед яких Німеччина, Польща, Узбекистан, США, Румунія та Молдова.

У своїй ваговій категорії Максиму довелося змагатися з 16 найсильнішими суперниками. За підсумками турніру він здобув абсолютну перемогу та вдруге у кар’єрі став чемпіоном Європи.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0