На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
У Кропивницькому судили агента РФ, який коригував удари по місту
| 04/06/26 03:06 Події, НАДЗВИЧАЙНА ПОДІЯ |
Подільський райсуд у Кропивницькому ухвалив вирок місцевому жителю, який “зливав” ворогу дані про об’єкти критичної інфораструктури в місті.
Про це повідомляє МК з посиланням на єдиний державний реєстр судових рішень.
30-річного місцевого безробітнього затримали у лютому 2025 року.
Як встановив суд, чоловік працював на ворога з грудня 2024 року по лютий 2025 року. Після виконання завдань, які йому надсилав представник фсб через Телеграм, чоловік отримував гроші.
Зокрема, СБУ задокументувала коли чоловік надсилав фото та геолокації кисневих станцій, електропідстанцій та будівель обласної лікарні, військового госпіталю, міської лікарні, Кіровоградської ТЕС та інших критичних об’єктів.
27 січня 2025 року на замовлення фсб агент підпалив двері електропідстанції Кіровоградської обласної лікарні. За це він отримав 5000 гривень.
21 лютого чоловіка затримали, коли він фотографував будівлі та ангари військової частини.
Фігуранта судили за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану. Обвинувачений у судовому засіданні відмовився надавати суду покази.
Йому присудили 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.










