На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
На свердловині в Маловисківській громаді встановили сонячну станцію
| 04/11/25 07:11 Економіка |
У Маловисківській громаді на артезіанській свердловині встановили сонячну станцію для безперебійного водопостачання.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці іноземного інвестора Elementum Energy, пише МК.

Встановлення сонячної станції на артезіанській свердловині в Маловисківській громаді стало ініціативою-переможцем конкурсу соціальних проєктів 2025 від Elementum Energy.
«Ми подали такий проєкт на конкурс, бо саме ця свердловина є стратегічною для громади — вона забезпечує водою найбільшу кількість користувачів, зокрема освітні та медичні заклади», - зазначив голова Маловисківської міської ради Юрій Гульдас.
Підключення сонячної станції дозволяє підтримувати роботу водоканалу у разі перебоїв з електроенергією.
Elementum Energy - це іноземний інвестор у секторі відновлюваної енергії в Україні, який зосередився на розвитку та експлуатації сонячних електростанцій.










