На свердловині в Маловисківській громаді встановили сонячну станцію

04/11/25 07:11 Економіка

У Маловисківській громаді на артезіанській свердловині встановили сонячну станцію для безперебійного водопостачання.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці іноземного інвестора Elementum Energy, пише МК.

Встановлення сонячної станції на артезіанській свердловині в Маловисківській громаді стало ініціативою-переможцем конкурсу соціальних проєктів 2025 від Elementum Energy. 

«Ми подали такий проєкт на конкурс, бо саме ця свердловина є стратегічною для громади — вона забезпечує водою найбільшу кількість користувачів, зокрема освітні та медичні заклади», - зазначив голова Маловисківської міської ради Юрій Гульдас.

Підключення сонячної станції дозволяє підтримувати роботу водоканалу у разі перебоїв з електроенергією.

Elementum Energy - це іноземний інвестор у секторі відновлюваної енергії в Україні, який зосередився на розвитку та експлуатації сонячних електростанцій.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0