Аграрії Кіровоградщини продовжують збір пізніх зернових

25/09/25 09:09 Економіка

Аграрії Кіровоградщини активно продовжують збір пізніх зернових та технічних культур.

Про це повідомив начальник ОВА Андрій Райкович, пише МК. 

"Станом на сьогодні зернові та зернобобові з кукурудзою обмолочені вже на 65% площ. Аграрії намолотили понад 2 млн. 200 тис. тонн зерна, середня врожайність - понад 41 ц/га.Паралельно хлібороби дбають і про урожай 2026 року – озимі зернові засіяні більш ніж на 30% площ", - йдеться у повідомленні.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0