На Кіровоградщині завершили збір ранніх зернових та ріпаку

13/08/25 09:08 Економіка

Аграрії Кіровоградщини завершили збір ранніх зернових культур та ріпаку.

Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у Телеграмі, передає МК.

"Попри примхи погоди, наші хлібороби зібрали майже 2,2 мільйона тонн зерна. Середня врожайність становить майже 41,5 ц/га", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, найбільшу частку врожаю складає озима пшениця - понад 1,7 мільйона тонн. Озимого ячменю намолочено 200 тис. тонн, а ярого - майже 158 тисяч тонн.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0