Аграрії Кіровоградщини намолотили майже 2 мільйони тонн зерна

31/07/25 08:07 Економіка

Кіровоградщина продовжує жнивувати.

На сьогодні хлібороби зібрали ранніх зернових та зернобобових культур на 87 % площ, повідомив начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, пише МК.

"Намолочено вже майже 2 мільйона тонн. Середня урожайність – понад 41 ц/га. Озимої пшениці зібрали вже на 86% площ, ярого ячменю – на 78%, майже впорались зі збором гороху та ріпака", – йдеться в повідомленні.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0