14 шкіл Кіровоградщини отримають кошти на протипожежний захист

08/07/25 07:07 Економіка

На Кіровоградщині ще 14 шкіл отримають фінансування на обладнання протипожежного захисту.

Про це повідомляє Кіровоградська ОВА, передає МК.

Під час чергового засідання робочої групи у ОВА підтримали нові інфраструктурні проєкти з підвищення протипожежної безпеки у школах. Субвенція на ці цілі вперше передбачена Законом України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» — загалом 500 млн грн.

Кіровоградщина отримала майже 35 млн грн. Раніше у межах проєкту вже відібрали 11 шкіл, які отримали понад 6 млн грн. І тепер ще 14 шкіл, які залучать понад 7 млн грн державного фінансування.

Навчальні заклади, які отримають підтримку: Кропивницька ТГ - гімназія «Сучасник», Балашівська гімназія, Подільська гімназія, Великобалківська гімназія; Великоандрусівська ТГ – Великоандрусівський ліцей; Приютівська ТГ – Войнівський ліцей; Новопразька ТГ – Новопразький ліцей №1; Петрівська ТГ – Петрівський ліцей; Аджамська ТГ – Аджамський ліцей; Олександрівська ТГ – Олександрівський ліцей №1.

А також Гайворонська ТГ – Хащуватський ліцей; Світловодська ТГ – Ліцей №4 «Обрій»; Долинська ТГ – гімназія «Мрія»; Піщанобрідська ТГ – Піщанобрідський академічний ліцей.

Робота з відбору проєктів триває.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0