Медзакладам Кіровоградщини НСЗУ виплатила 1 мільярд гривень

За 1 квартал 2025 року медичним закладам Кіровоградщини НСЗУ виплатила 1 мільярд гривень. Виплати отримали 117 надавачів медичних послуг.

Про це пише “Без купюр” з посиланням на Національну службу здоров’я України, передає МК.

З них за формою власності:

  • комунальна — 74 заклади (938 мільйонів гривень);
  • приватна (без ФОП) — 4 заклади (68 мільйонів гривень);
  • ФОП — 39 закладів (19 мільйонів гривень).

Серед закладів найбільше отримали:

  • Кіровоградська обласна лікарня- 118 мільйонів гривень;
  • Обласний клінічний онкологічний центр – 67 мільйонів гривень;
  • Міська лікарня швидкої медичної допомоги Кропивницької міської ради-  61 мільйон гривень;
  • Центральна міська лікарня міста Олександрії – 57 мільйонів гривень.
Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0