На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Регіонал Кузьменко повісить собі на шию ще один футбольний клуб
Колишній президент футбольного клубу «Олександрія» Микола Лавренко повідомив про свої наміри повністю передати його в руки нинішнього президента ФК, депутата-регіонала Сергія Кузьменка.
Лавренко висловився за об’єднання двох клубів в один з новою назвою.
«Моє остаточне рішення — віддаю клуб Сергію Кузьменку. Але це не означає що я розлучаюся з улюбленою командою , якій віддав всі сили. Я і далі буду брати участь у її долі і, в міру своїх можливостей , допомагати розвитку нашого футболу.
Ми з Сергієм Анатолійовичем зійшлися в думці, що місту потрібна одна, але сильна команда, а для цього потрібно об’єднувати два клуби ПФК «Олександрія» та «УкрАгроКом» в один. Зараз думаємо , як назвати нову команду», — сказав Микола Лавренко.
Прокоментував злиття двох клубів і Сергій Кузьменко: "Ми з Миколою Миколайовичем давно маємо схоже бачення розвитку футболу в Олександрії. Два роки тому він нам допоміг створити команду "УкрАгроКом". Коли запропонував мені займатися футболом, допомогти ПФК "Олександрія", я разом зі своїми партнерами радився як бути. Сьогодні непроста економічна ситуація в Україні. Футбол – це бізнес в прем’єр лізі, а в першій та другій лігах це соціальний проект. Я готовий брати активну участь в розвитку Олександрійського футболу.
Микола Лавренко залишається почесним президентом, залишається на посаді віце-президента Ігор Матаков, почесним віце-президентом буде Віталій Згама, виконавчим директором призначено Сергія Кітаєва.
Андрій Купцов залишається головним тренером команди, з ним підписано контракт.
Завдання: бути серед 1-2 кращих команд першої ліги".
Нагадаємо, раніше він передав «Олександрію» в безкоштовну оренду структурі «УкрАгроКому».










