Через кіровоградський автобус стріляли в Самооборону Майдану

В Києві,біля станції метро Харківська з травматичної зброї поранено три людини. За даними столичної міліції, в результаті конфлікту троє людей потрапили в лікарню.

Про це повідомила прес-секретар столичної міліції Ольга Білик.

Водночас за попередньою інформацією «Лівого берегу», троє поранених внаслідок стрілянини - представники Самооборони.

Вони нібито приїхали звільнити заблокований автомобіль з Кіровограда, який віз допомогу Майдану. Оскільки автомобіль не пускали вже не перший день, перевізник звернувся за допомогою до Самооборони Майдану.

Троє представників приїхали до місця конфлікту, дізнатися, в чому проблема. Невідомі дістали зброю і відкрили стрілянину. Після цього вони сіли в «Mercedes Vito» сріблястого кольору і поїхали у бік Борисполя.

ДАІ оголосила по Києву план «Перехоплення».

Джерело: 
Мій Кіровоград