У Кропивницькому за день тричі ловили "недопитого" водія

08/08/19 01:08 Події

Про це повідомили активісти спільноти, що виявляють нетверезих водіїв "Пітбуль", передає «МК».

Вперше водія "Газелі" зупинили вдень. Алкотест показав 1,55 проміле алкоголю в крові. За це виписали перший протокол. За кермо сіла дружина. Вже увечері активісти помітили ту саму "Газель" біля "Копілки" у районі Жадова. Компанія пила пиво. За кермо сів той самий водій. На місце викликали поліцію, яка знову оформила порушення.

Туди ж приїхав тверезий водій, але "герой дня" виштовхав його з машини, забрав ключі. Третій протокол йому виписали за п'ять хвилин. Автівку вирішили відправити евакуатором на штрафмайданчик. Перед тим водій відмовився проходити черговий тест на алкоголь.

За словами активістів "Пітбуля", у підсумку цей водій отримав шість протоколів за день.

Джерело: 
Мій Кіровоград