Активіста кіровоградського Автомайдану звільнили в залі суду

05/02/14 06:02 Події

Апеляційний суд Кіровоградської області розглянув апеляційну скаргу захисника Віталія Коваля Ліани Левицької , яка подана з огляну на відсутність у діях обвинуваченого складу адмінправопорушення передбаченого статтею 185 Кодексу України.


Згідно матеріалів справи, 28 січня Віталій Коваль не виконав  вимогу працівника міліції та відмовився заганяти свій автомобіль на стоянку Олександрівського райвідділу міліції, щоб залишити авто до наступного дня. Коваль сів в авто та поїхав у невідомому напрямку.

Захисник Левицька стверджує, що за порушення, через яке правоохоронці фактично намагаються вилучити авто, не передбачено таких дій, тому їхні дії були незаконні.

Заслухавши пояснення суддя Лещенко оголосив ухвалу. Суд вирішив задовольнити клопотання захисту та змінити рішення Олександрівського райсуду і призначити Віталію замість 15 - 8 діб арешту.

З огляду на те, що на момент розгляду апеляції Віталій відбув 8 діб арешту, суд постановив звільнити чоловіка в залі суду.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград