На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Кіровоград вшанував жертв вул. Грушевського
| 24/01/14 10:01 Політика, НАДЗВИЧАЙНА ПОДІЯ |
В Кіровограді та Олександрії пройшли мітинги на яких вшанували пам’ять загиблих демонстрантів під час подій у Києві на вул. Грушевського.
В Олександрії заявку про проведенян заходу подала міська організація ВО «Батьківщина». Водночас, партійних парапорів не було. На неполітичному заході наполягала сама "Батьківщина". Люди тримають у руках свічки та фото загиблих.Загалом біля міської ради зібралося приблизно 100 осіб.
Майже тисяча людей зібралося на центральный площі обласного центру. У Кіровограді відправили молитву по загиблих мітингувальникам у Києві. В руках вони тримали портрети вбитих на Грушевського та жалобні свічки. За загиблих разом з кіровоградцями помолився протоієрей Миколай Шутях, секретар Кіровоградської єпархіє УПЦ КП у м. Кіровограді.

Організатори акції закликали присутніх взяти участь у пікетуванні сесії обласної ради і просили долучити до нього своїх родичів і знайомих. «Вимагаємо від вас засудити дії української влади, Звернутися до Президента України, який несе відповідальність за все, що коїться у державі, з вимогою припинити насилля проти своїх громадян, виконати усі вимоги, озвучені під час переговорів парламентською опозицією. Вимагаємо від вас цілковитого усвідомлення, що згідно з Конституцією України, ніхто не має права виконувати злочинні накази».
Також була висловлена пропозиція вимагати від депутатів поіменного голосування. Це звернення було прийнято кіровоградцями одноголосно.










