МВС придумав пояснення для атаки - "хімічнаатака"

Беркут вранці атакував мітингувальників, щоб вилучити каністри з невідомою речовиною, які ті хотіли використати проти правоохоронців. Про це йдеться в повідомленні МВС.

"У міліції з’явилася інформація про те, що учасники акції мають намір використати невідому хімічну речовину, якою планують спричинити міліціонерам опіки", - 

У міліції стверджують, що мітингувальників відтіснили та вилучили ці каністри.

Як відомо, о 8:00 21 січня Беркут атакував барикади мітигувальників. Офіційно підтверджено, що було вбито одного з протестувальників. Ним є активіст Євромайдану Сергій Нігоян.

Джерело: 
Мій Кіровоград