Кіровоградських міліціонерів посадили за грати за побиття громадян Росії

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у судовому розгляді кримінального провадження відносно двох правоохоронців, які перебуваючи поза службою вчинили хуліганські дії відносно подружньої пари з Росії. Про це «Кіровоград.Коментарі» повідомила прес-служба прокуратури області.

Вироком суду колишніх працівників міліції визнано винними у хуліганстві та призначено покарання у виді двох і трьох років позбавлення волі. Зважаючи на щире каяття підсудних та можливість їх перевиховання без позбавлення волі суд звільнив їх від відбування основного покарання з іспитовим строком на рік та півтора роки відповідно. Окрім того, суд зобов’язав колишніх міліціонерів виплатити потерпілим маральну та матеріальну шкоду.

Як повідомлялося раніш, влітку поточного року у с. Розкішне Голованівського району виник конфлікт між правоохоронцями, які перебували поза службою і були у стані алкогольного сп’яніння та сімейною парою з Росії, який переріс у бійку. В ході вказаних подій росіянину були спричинені численні тілесні ушкодження, у тому числі струс головного мозку та забій грудної клітини. Його дружина отримала травму у вигляді забою м’яких тканин шиї.

Джерело: 
Рідний Кіровоград