Кіровоградський інститут позбавили ліцензії

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки за численні порушення Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти втратив ліцензію. Таке рішення оприлюднив офіційний сайт Державної інспекції навчальних закладів України, передає «0522.in.ua».

У діяльності вищого навчального закладу знайдено безліч порушень і недоліків. Статут інституту не оновлювався вже протягом 9 років, студентів на кафедрах у середньому в 4 рази менше, ніж того вимагають правила. Наприклад, на факультеті дизайну навчаються усього декілька десятків осіб, тоді як за правилами їх кількість повинна бути не менше 200 осіб.

Те, що молодь не поспішала вступати до інституту, пояснює й той факт, що викладали там фактично люди з вулиці: науково-педагогічних працівників приймали на роботу без проведення конкурсу.

Надалі ці співробітники без наукових ступенів і звань викладали лекції та керували дипломними роботами студентів. Кількість дипломників на одного керівника була значно перевищена: деякі викладачі «встигали» керувати аж двадцятьма-тридцятьма студентами при нормі не більше восьми осіб.

Про «якість» освіти, яку отримували студенти, красномовно говорить і той факт, що на жодній із дисциплін і спеціальностей не було затверджених навчальних програм.

Студенти готуються до складання зимової сесії, але замість того, щоб сконцентруватися на підготовці, переймаються власним майбутнім. Їхні батьки побоюються, що всі попередні роки навчання будуть перекреслені, і після розформування, молоді доведеться починати все спочатку.

Джерело: 
Рідний Кіровоград