На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Двох громадянок Узбекистану з Кропивницького зобов'язали залишити Україну
| 25/06/26 03:06 Суспільство |
У Кропивницькому міграційна служба виявила двох громадянок Узбекистану, які після завершення дозволеного строку перебування не виїхали з України.
Про це повідомило Центрально-південне міжрегіональне управління Державної міграційної служби, пише МК.

Жінки приїхали до України у лютому цього року з приватною метою. Після закінчення строку перебування, визначеного правилами безвізового режиму, вони залишилися в країні без законних підстав. За порушення міграційного законодавства обох жінок притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували на 3 400 гривень кожну.
Також працівники міграційної служби ухвалили рішення про їхнє примусове повернення до країни походження або третьої країни. Для самостійного виїзду з України жінкам надали один місяць.










