Євромайданівці побилися з "Беркутом" під столичним Києво-Святошинським судом [ВІДЕО]

Відеофіксації самого побиття немає. На відео зафіксовано, як висловився один із постраждалих, "контрнаступ". Окрім цього повідомлялося,що "беркутівці" на проспекті Перемоги 109, оточили ніби-то "поломанані" автівки учасників Автомайдану.  

Автомайданівці вимагають від спецпризначенців зняти чорні "маски". Oksana Kovalenko у Twitter повідомляє, що "один беркутівець зняв маску на вимогу людей. Інші бояться".

Активісти вимагають, щоби представники МВС говорили українською. Автомайданівці фіксують номери автобусів "Беркута". Одному з автобусів спустили колесо, розповіли активісти під час трансляції "Громадського ТБ" із місця подій.

"Одна смуга залишилася, люди, підходьте, перекриємо рух. Вони досі не розуміють, що тут відбувається, що люди не дозволять більше так з нами поводитись… Майдан має поширитися на всю Україну", - закликав один із активістів. 

Фото з Фейсбук Vitaly Manko

У соцмережах розпосюджується текст такого змісту:

"Увага!!! Терміново!!! Перепост!!! Мобілізація !!! За адресою Київ, проспект Перемоги 109 (Святошинський РУГУ) терміново потрібна технічна допомога киян. На трасі випадково зламалися декілька десятків автівок, які нажаль не дають можливості просуватися декільком автобусам з Беркутівцями, які по-звірячому били людей біля Києво-Святошинського суду. Беркут відмовляється знімати маски, пред'являти посвідчення і це не сприяє терміновому ремонту раптово пошкоджених автівок громадян. Технічні фахівці кажуть, що велика кількість людей, яка може тут зібратися, допоможе розв'язати проблему. Беркут боїться публічного осуду. Треба беркутівцям допомогти покаятися і розкрити їхні обличчя, якщо вони ще збереглися. Ймовірний час актуальності зборів - до опівночі 10 січня. Але кажуть, треба їхати прямо зараз".

Правда, деякі блогери підтримують дії "Беркуту" . Зокрема, kirillne2010 написав: "Молодцы Беркут! украинский народ и киевляне давно уже ждут от вас действий. хватит унижать силовые структуры!"

Протистояння триває

Джерело: 
Мій Кіровоград