На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Ставленик Ларіна продовжує підписувати пустопорожні угоди
| 25/12/13 10:12 Політика, Суспільство |
Губернатор Кіровоградщини Андрій Ніколаєнко підписав вже 18 Територіальну угоду між обласною державною адміністрацією, об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок, яка передбачає розвиток виробництва та зростання зайнятості населення. Подібні угоди в області підписують з 1995 року.
Свої підписи під документом поставили також голова Федерації профспілок Сергій Петров та голова правління обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман.
Як зазначено на офіційному сайті ОДА, «Всі положення Територіальної угоди тісно переплітаються із програмою реформ, які за ініціативи Президента України реалізуються у державі, головним завданням яких є підвищення якості життя людей»
Тим часом жителі Кіровограда продовжують нарікати на відсутність роботи та соціального захисту.
Нагадаємо, на передодні Дня міліції губернатор Ніколаєнко підписав меморандум з правоохоронцями. Кіровоградщина стала першим регіоном в Україні, де підписано Меморандум про взаємодію між обласною владою та УМВС України в області після кривавого побоїща на Майдані Незалежності.










