На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Кіровоградці «по вуха» у газових боргах
| 13/02/14 04:02 Суспільство |
Системні розрахунки підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ – на постійному контролі обласної влади. На цьому наголосив заступник голови ОДА Олександр Чернявський під час наради з питання розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природній газ.

За оперативними даними, з початку року, підприємствами теплоенергетики спожито природного газу на 49,7 млн. грн., проведена оплата у сумі 22,53 млн. грн., що становить 45,3% з них за поточний рік – 11,37 млн., за минулі роки – 11,16 млн. грн.
Як зазначила директор департаменту ЖКГ Ольга Довжук, станом на 6 лютого існує заборгованість на підприємствах та організаціях, що фінансуються з державного бюджету – 4,7 млн. грн., місцевого бюджету – 24,4 млн. грн. А загальна заборгованість населення за усі роки становить 62,9 млн. грн.










