Кіровоградський інтернет-провайдер заперечив надсилання листів абонентам

23/01/14 05:01 Суспільство

За інформацією деяких користувачів інтернету "Шторм" у Кіровограді вчора їм прийшли листи, нібито від провайдера, з попередженням, що у зв'язку з надзвичайним станом можливі відключення інтернету. Провайдер спростовує таку інформацію і повідомляє, що жодних листів вони не розсилали.

На офіційнму форумі "Шторму" комерційний директор написав, що за повідомленням з Інтернет Асоціації України, ніким з операторів інформація про отримання таких листів не підтверджена.

Джерело: 
Мій Кіровоград