В Олександрії чоловік із ножем та газовим балончиком зачинився у квартирі

Поліцейські Олександрійського районного відділу поліції припинили протиправні дії 43-річного чоловіка, який зачинився у квартирі з ножем і газовим балончиком та поводився агресивно.

Про це повідомили у поліції Кіровоградської області, пише МК.

На спецлінію 102 звернулася жителька Олександрії. Жінка повідомила, що її син має ознаки психічного розладу, зачинився у квартирі, має при собі ніж і газовий балончик та становить небезпеку.На місце прибули екіпажі підрозділів особливого призначення. 

За згодою власниці житла правоохоронці відчинили двері квартири. Під час спроби встановити контакт чоловік розпилив газовий балончик у бік поліцейських. Після цього правоохоронці здійснили тактичний відступ і розпочали переговори.До врегулювання ситуації залучили психолога Олександрійського районного відділу поліції. Завдяки перемовинам чоловіка вдалося затримати без постраждалих.

Після цього його передали бригаді екстреної медичної допомоги, яка доправила чоловіка до спеціалізованого медичного закладу для надання необхідної допомоги.Заявниця не постраждала та перебуває у безпеці.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0