На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
В орендаря на Кiровоградщинi забрали 16 гектар землi
| 18/06/26 03:06 Економіка |
Прокурори добилися повернення у власнiсть Онуфрiївської громади двох земельних дiлянок загальною площею понад 16 гектарiв.
Про це повiдомляє обласна прокуратура, пише МК.
Земля була передана в оренду для ведення товарного сiльськогосподарського виробництва. Однак орендар тривалий час не виконував взятi на себе зобов’язання та систематично не сплачував кошти за користування землею.
У результатi мiсцевий бюджет недоотримав сотнi тисяч гривень, якi могли бути спрямованi на потреби громади — ремонт дорiг, благоустрiй територiй, пiдтримку соцiальних та iнфраструктурних проєктiв.
Пiд час здiйснення представницької дiяльностi прокурори встановили порушення iнтересiв держави та територiальної громади i звернулися до суду з вимогою розiрвати договори оренди.
Суд погодився з доводами прокуратури та визнав, що систематична несплата орендної плати є достатньою пiдставою для дострокового припинення права користування землею.
Вiдтак земельнi дiлянки загальною площею понад 16 гектарiв повернуто громадi. Також iз орендаря стягнуто судовi витрати.










