В орендаря на Кiровоградщинi забрали 16 гектар землi

18/06/26 03:06 Економіка

Прокурори добилися повернення у власнiсть Онуфрiївської громади двох земельних дiлянок загальною площею понад 16 гектарiв.

Про це повiдомляє обласна прокуратура, пише МК.

Земля була передана в оренду для ведення товарного сiльськогосподарського виробництва. Однак орендар тривалий час не виконував взятi на себе зобов’язання та систематично не сплачував кошти за користування землею.

У результатi мiсцевий бюджет недоотримав сотнi тисяч гривень, якi могли бути спрямованi на потреби громади — ремонт дорiг, благоустрiй територiй, пiдтримку соцiальних та iнфраструктурних проєктiв.

Пiд час здiйснення представницької дiяльностi прокурори встановили порушення iнтересiв держави та територiальної громади i звернулися до суду з вимогою розiрвати договори оренди.

Суд погодився з доводами прокуратури та визнав, що систематична несплата орендної плати є достатньою пiдставою для дострокового припинення права користування землею.

Вiдтак земельнi дiлянки загальною площею понад 16 гектарiв повернуто громадi. Також iз орендаря стягнуто судовi витрати.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0