45 посадовців на Кіровоградщині задекларували криптовалюту

17/06/26 02:06 Економіка

2861 посадовець в Україні задекларував криптовалюту у 2025 році. Це на 16 % більше ніж у попередньому році.

Аналітику навели в Опендатабот, пише МК.

На Кіровоградщині 45 посадовців задекларували криптовалюту

У Кіровоградській області зафіксували 45 таких декларацій.

Найбільше декларантів криптовалюти серед працівників Нацполіції, прокуратур, військовослужбовців ЗСУ та судів.

Понад чверть декларацій з криптовалютою подали у Києві — 820 декларацій. Наслідує Київщина (277), Дніпропетровщина (215), Харківщина (200) та Львівщина (174).

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0