Майже 3 млн грн спрямували на відновлення після обстрілу Кіровоградської обласної філармонії

26/12/25 10:12 Економіка

На відновлення Кіровоградської обласної філармонії, пошкодженої після обстрілу, спрямували майже 3 мільйони гривень.

Про це повідомила Кіровоградська ОВА, пише МК.

На відновлення закладу залучили кошти з трьох джерел — обласного бюджету, власні надходження філармонії та благодійну допомогу. Фінансування — майже 3 мільйони гривень.

За рахунок благодійних внесків організацій, що склали близько 600 тисяч гривень, уже замінили пошкоджені вікна. Із резервного фонду обласного бюджету виділили 2 мільйони гривень на першочергові роботи — наразі повністю завершили аварійний ремонт покрівлі.

Крім того, майже 300 тисяч гривень власних коштів філармонії спрямували на ремонт арочних вікон, відкосів і фасаду будівлі, а також на пошиття нових штор.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0