У громаді на Кіровоградщині встановили другу гібридну сонячну електростанцію

23/12/25 10:12 Економіка

У Приютівській громаді запрацювала друга комунальна сонячна електростанція, яка забезпечує надійне електроживлення для медичних та соціальних об’єктів громади.

Про це повідомила Приютівська територіальна громада, пише МК.

У 2025 році Приютівська громада реалізувала проєкт облаштування гібридної сонячної електростанції на даху будівлі в селищі Приютівка. Це вже друга комунальна сонячна електростанція у громаді.

Нова станція має робочу потужність 20 кВт, оснащена панелями на 25 кВт та акумуляторами ємністю 25 кВт·год. Вона дозволяє виробляти електроенергію з відновлюваних джерел, накопичувати її та використовувати під час пікових навантажень або відключень.

ТОВ «Елементум Енерджі» профінансувало придбання інвертора, а сонячні панелі, акумулятори та монтаж забезпечено коштом місцевого бюджету.

Будівля, де щодня надають медичні та соціальні послуги, тепер має автономне джерело безперебійного живлення.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0