На Кіровоградщині на понад 100 мільйонів гривень зріс імпорт машин

19/12/25 04:12 Економіка

У 2025 році на Кіровоградщині зріс імпорт машин, устаткування та транспортних засобів на 163 мільйона гривень.

Показники надходжень до бюджету орівнювали з 2024 роком, повідомили у Кропивницькій митниці, пише МК.

Понад половина усіх податків від імпорту в області – це імпорт машин – 798 мільйонів гривень.

Другу позицію за обсягами імпорту в області посіли продовольчі товари та продукція сільського господарства. За цією групою до бюджету надійшло 343,8 мільйона гривень, що на 72,5 мільйона більше, ніж торік.

Також зросли надходження від імпорту металів та виробів з них — з 58,5 мільйона гривень у 2024-у до 85,2 мільйона гривень у 2025-у році.

При цьому зменшився імпорт продукції хімічної промисловості, каучуку, виробів зі скла, каменю та кераміки.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0