Водопровідні мережі Інгульської шахти передали у власність ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

10/10/25 09:10 Економіка

Депутати Кіровоградської облради схвалили передали водопровідні мережі Інгульської шахти у власність ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Про це стало відомо під час засідання XXVIII сесії обласної ради VIII скликання, пише МК.

Депутати підтримали рішення про прийняття водопровідних мереж Інгульської шахти ДП «Схід ГЗК» з державної власності на баланс ОКВП «Дніпро-Кіровоград». За проєкт проголосували 36 депутатів.

Мета рішення – покращити забезпечення Кропивницького питною водою в умовах військового стану та збільшити варіативність використання різних технологічних схем водопостачання.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0