На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
Громадський транспорт в Олександрії переходить на зимовий графік
| 26/09/25 06:09 Економіка |
В Олександрії з 1 жовтня почне діяти зимовий режим роботи громадського транспорту.
Про це повідомили у пресслужбі міської ради, передає МК.
Згідно з новим графіком, рух автобусів триватиме за зимовим розкладом до 31 березня включно. У цей період на всіх маршрутах буде організовано до 400 пільгових рейсів щомісяця, повідомляють у міському управлінні економіки.












