Громадський транспорт в Олександрії переходить на зимовий графік

26/09/25 06:09 Економіка

В Олександрії з 1 жовтня почне діяти зимовий режим роботи громадського транспорту.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради, передає МК.

Згідно з новим графіком, рух автобусів триватиме за зимовим розкладом до 31 березня включно. У цей період на всіх маршрутах буде організовано до 400 пільгових рейсів щомісяця, повідомляють у міському управлінні економіки.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0