Майже півтора мільйона витратять на відеоспостереження у Кропивницькому

02/09/25 08:09 Економіка

Міська рада планує модернізувати систему відеоспостереження у Кропивницькому, на це витратять 1,4 млн грн із міського бюджету.

Про це йдеться у закупівлі на порталі Prozorro, передає МК.

Виконком міської ради Кропивницького оголосив закупівлю обладнання для модернізації системи відеоспостереження. Очікувана вартість – 1 402 505 грн із ПДВ.

Закупівля передбачає встановлення 28 зовнішніх камер, ще кількох внутрішніх, п’яти маршрутизаторів та двох 16-канальних відеореєстраторів. Окрім цього, система буде доповнена жорсткими дисками, комутаційними боксами, монітором та іншими комплектуючими.

У тендерній документації пояснюють, що модернізація дозволить підвищити рівень громадської безпеки, своєчасно виявляти правопорушення, покращити роботу поліції та міських служб, а також забезпечити роботу аналітичних функцій — від підрахунку людей і контролю транспорту до автоматичного сповіщення про потенційні загрози.

Торги стартували 2 вересня, подати пропозиції учасники можуть до 10 вересня, аукціон відбудеться після завершення цього етапу.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0