На іржаві маршрутки поставлять дорогі GPS навігатори

27/12/13 01:12 Економіка

27 грудня під керівництвом директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Володимира Тоцького відбулося засідання обласного конкурсного комітету з визначення підприємства, яке запроваджуватиме систему диспетчеризації у транспорті.

Чиновник переконаний, що встановлення GPS-навігаторів в автобусах конче необхідне  для відстеження графіка руху транспорту.

Самі ж транспортники кажуть, що вже скоро нінащо буде ставити навігатори. Міський автопарк зношений на 70 відсотків.

Пропозиції щодо участі у конкурсі на облаштування міжміського громадського транспорту в області пристроями навігації подали 4 компанії – ТОВ "Українські мобільні технології" ( Кривий Ріг), ПП "КІТ-сервіс" (Дніпропетровськ), ПП "Візор-21" (Луцьк) та ПП "Автоімідж" (Житомир).

Нагадаємо, перевізники Кіровограда обіцяли зупинити міський транспорт, якщо міська влада не виконає їх вимоги. 

Зокрема, транспортники вимагають виплатити субвенції на пільгові перевезення, відкритий та чесний тендер міських пасажирських перевезень на 2014 рік 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград