В Криму черги біля банкоматів

15/03/14 04:03 Економіка

В Севастополі припинили видавати гроші з поточних банківських рахунків. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, люди стоять у чергах під банками, сподіваючись на готівку, але їм відмовляють.

"Від початку березня, коли росіяни окупували Крим, сепаратисти в місті заборонили повертати депозити - спершу у валюті, а потім і в гривнях. Через кілька днів - ввели обмеження на зняття грошей з поточних рахунків", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що у відділеннях банків можна було зняти не більше 800 гривень за добу, у банкоматах - не більше 300. Тепер фінустанови повністю заблокували видачу готівки.

В той же час у Сімферополі черги лише біля банкоматів ПриватБанку.

Джерело: 
Мій Кіровоград