На депутатку Кіровоградської міськради напали "тітушки"

Вчора, 20 лютого, близько 22.00 поблизу селища Нового на депутата Кіровоградської міськради Ларису Онул напали тітушки.


Вони розбили авто, порізали шини і намагались витягти жінку назовні.

Сам напад був зафіксований відеореєстратором,повідомляє сайт Гречка.

На порізаних шинах жінка змогла дістатись до блок-посту ДАІ. Там їй допомогли поміняти колесо. Пізніше в міському відділі міліції депутатка написала заяву про напад. До речі, опозиціонерка стверджує, що впізнала одного з нападників, того самого, який хотів витягнути її з автівки – під час боротьби з нього спала медична маска.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград