На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
У Кіровограді створять центр радіологічного лікування для онкохворих
| 04/02/14 01:02 Здоров’я |
У Кіровограді створять центр радіологічного лікування, який побудують за кошт грантового проекту.
- Найперше, необхідно оновити гаматерапевтичні апарати, замінити джерела в існуючих. Технічне оснащення радіологічних відділень дорого коштує, і Україна відстає в розвитку цієї галузі. Сьогодні ми завершуємо переговори про реалізацію в онкодиспансері Американо-Українського проекту сучасного центру радіологічного лікування онкохворих, оснащеного системою томотерапії, - розповів головний лікар обласного онкодиспансеру Констянтин Ярінич.
Загальна сума проекту становить більше 25 мільйонів євро. Крім постачання та встановлення обладнання, корпорація-виробник забезпечуватиме і навчання кіровоградських спеціалістів за кордоном, в провідних європейських клініках.











