У Кіровограді створять центр радіологічного лікування для онкохворих

04/02/14 01:02 Здоров’я

У Кіровограді створять центр радіологічного лікування, який побудують за кошт грантового проекту.

- Найперше, необхідно оновити гаматерапевтичні апарати, замінити джерела в існуючих. Технічне оснащення радіологічних відділень дорого коштує, і Україна відстає в розвитку цієї галузі. Сьогодні ми завершуємо переговори про реалізацію в онкодиспансері Американо-Українського проекту сучасного центру радіологічного лікування онкохворих, оснащеного системою томотерапії, - розповів головний лікар обласного онкодиспансеру Констянтин Ярінич.

Загальна сума проекту становить більше 25 мільйонів євро. Крім постачання та встановлення обладнання, корпорація-виробник забезпечуватиме і навчання кіровоградських спеціалістів за кордоном, в провідних європейських клініках.


 

Джерело: 
Мій Кіровоград